EnglishFrenchGermanTurkish

Tadilat Hizmetleri

  • Tadilat Hizmetleri

Rekarch İle Tadilat Hizmetleri

Rekarch etkili hizmetlere sahip, üstün niteliklerde profesyonel kadrosu eşliğinde hizmetler sunan modern iç mimari firmasıdır. Sizler de etkili hizmetlerden faydalanabilir, iç mimari alanında geniş hizmet kategorilerinden faydalanırken evlerinizi, ofislerinizi hatta dilediğiniz herhangi bir alanı hayallerinizdeki şekline kavuşturabilirsiniz. Rekarch firmasının sizlere sunduğu geniş hizmet alanlarından tadilat kısmına gelin birlikte göz atalım.

 

En Profesyonel Tadilat İşlemleri

Tecrübeli ekibimizi keşfetmeye ne dersiniz?  Evinizin her alanına, hatta ofisinizin her karesine en nitelikli hizmetlerimizi sunuyor, tecrübeli destek ekibimiz ile hayallerinizdeki alanları sizlere sunuyoruz. İç mimarlık tadilat hizmetleri ve protokollerimiz arasında ise:

 

  • Tamamen mutfağı yenileme,
  •  Banyo veya wcyi en baştan yenileme
  •  Evinize ek alan kazandırmak amacıyla balkonu içeri katma,
  •  Ev içerisinde değişik bir bakış açısı kazanmanız amacıyla duvar yıkım hizmetleri
  • Ofislerde yapmak istediğiniz değişiklikler kapsamında çeşitli yıkım veya kapatma işlemleri

Ve daha fazlası ile sizlere en etkili hizmetlerimizi sunuyor, profesyonel kadromuzla sizlere en üst seviyede işlemlerimizi aktarıyoruz. Hemen Rekarch firmamız ile iletişime geçerek detayları öğrenebilir, randevu oluşturabilirsiniz.

 

Tadilat ve dekorasyon hizmetleri

 

Üstün Güvenilirlik

Firma profesyonel kadromuz güvenliğinize değer veriyor, tadilat işlemlerinde öncelikli olarak ev, ofis veya tadilat yapılacak alanın güvenliğini sağlıyor. Tadilat hizmetleri işinde profesyonel ekibimiz tarafından en kısa sürede tamamlanmakta ve sizlerin yönlendirmesi ile süreç devam ettirilmektedir. Sizler de tadilat hizmetlerini etkili bir firmadan temin etmek, evinize çok farklı bir bakış açısı kazandırırken, tadilat işlemlerinin üstün güvenlik seviyesinde tamamlanmasını istiyorsanız hemen firma yetkili personellerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

 

Türkiye’nin Her İlinde Hizmetinizdeyiz

Firmamızın hizmet alanı tüm Türkiye hatta Türkiye’nin tüm ilçelerini kapsamaktadır. Sizler de rezervasyon eşliğinde etkili hizmetlerimizden her nerede olursanız olun anında faydalanabilirsiniz. Nitelikli hizmetlerimize resmi ofisimizin yer edindiği İzmir iç mimarlık ofisimizde bizzat inceleme fırsatı elde edebilir, hatta İzmir’in herhangi bir ilçesinde iseniz, Aliağa, Bornova, Buca, Torbalı, Çeşme yine aynı gün içerisinde firmamız ile yüz yüze etkileşime geçerek işlemlerinizi görüşebilirsiniz. Profesyonel kadromuzun sizlere sunacağı hizmetleri değerlendirebilir, kendi istek ve görüşlerinizi yine firma yetkili personellerimize iletebilirsiniz.