EnglishFrenchGermanTurkish

Banyo Dekorasyonu

  • Banyo Dekorasyonu

Banyonuzun dekorasyonundan memnun değilseniz ufak dokunuşlarla hiç beklenmedik güzellikte sade ve şık bir banyoya kavuşabilirsiniz. Banyo yenileme işlemlerinize öncelikle nasıl bir banyo modeli istediğinize karar vererek başlamalısınız. Bünyemizde bulunan yüzlerce farklı çeşit model arasından dilediğinizi seçerek şık ve sade bir banyoya sahip olabilirsiniz. Estetik detayları ön plana çıkararak kullanışlı yapısıyla beraber evinizin önemli bir parçası olan banyonuzu güzelleştirebilirsiniz. Banyonuzun konforunu artıran ve daha önce hiçbir yerde rastlamadığınız modellerle sizlerin beğenisine sunuyoruz. Ücretsiz iç mimarlık hizmetimizle zevklerinize göre tüm banyonuzu yeniden şekillendirebilirsiniz. Eskimiş banyolarınız için sade ve şık tasarımlarla yeniden modern bir banyo görüntüsü yakalayabilirsiniz.

Banyonuzu Özelleştirin

Yapacağınız banyo dekorasyon işlemleriyle eskisine nazaran çok daha iyi bir banyoya sahip olabilirsiniz. Rekarch dekorasyon faaliyetleri kapsamında sizlerde zevklerinizi yansıtan, kullanışlı ve sade tasarımlardan dilediğinizi seçebilirsiniz. Üstelik bunları gerçekleştirirken bütçenizi düşünmenize de hiç gerek yok çünkü en şık tasarımlar çok uygun fiyatlarla sahip olacaksınız.Banyonuza yapacağımız ufak dokunuşlar ve kaliteli malzemelerimizle en güzel banyo tasarımlarına sahip olacaksınız. Eğer nasıl bir banyoya sahip olmak istediğinize tam anlamıyla karar veremiyorsanız. İşinde profesyonel tasarımcılarımız ve iç mimarlarımızdan ücretsiz bir şekilde destek alabilirsiniz.

Özel Döşemeli Banyolar

Banyonuzda kullanacağınız tüm döşemeler sadece sizler için özel olarak tasarlanmaktadır. Yüzlerce çeşit tasarım arasından dilediğinizi seçebilirsiniz. Seçim yaparken halılarınız ve fayanslar arasında zıtlıktan doğan bir uyum söz konusu olmalıdır. Banyonuzu daha ferah ve şık bir hale getirmek içinde halıların ve kullanacağınız ışığın seçimine çok özen göstermelisiniz. Bu sayede daha kaliteli ve eşsiz bir banyoya sahip olabilirsiniz.

Bol Dolaplı Banyolar

Bir banyoda en önemli şeylerden bir tanesi de dolaplardır. Bunun için dolap renginin seçimi fayans ve kalebodurlarla uyumlu olmalıdır. Banyonuzdaki dolapların çok olması şampuan, sabun, havlu gibi pek çok banyo malzemesini konulmasını kolaylaştırır ve bu sayede daha ferah bir banyo tasarımına sahip olabilirsiniz.

Kullanışlı Banyolar

Banyo tadilat  işlemlerimizle beraber banyonuzun tasarımını son derece kullanışlı hale getiriyoruz. Yüzlerce çeşit model arasından dilediğinizi seçebilir veyahut kendi tasarımlarınızı oluşturabilirsiniz. Şık ve modern bir banyoya sahip olmak için hemen bizlerle iletişime geçebilir. Özgün tasarımlarımızla banyonuzu kullanışlı ve güzel hale getirebilirsiniz.